Video: Samochód Marzeń – Kup i zrób 3 – Audi 80 [FULL HD]

November 3, 2013
By

Video Rating: 4 / 5

Tags: , , , ,

23 Responses to Video: Samochód Marzeń – Kup i zrób 3 – Audi 80 [FULL HD]

  1. Wolny Lopez on November 3, 2013 at 4:58 PM

    Szpec ma w palcu pomiar zegarowy. A co jak pierścienie padły i dalej będzie brał L/100 oleju?

  2. pindlu94 on November 3, 2013 at 4:49 PM

    jest już ;)

  3. mtsz1 on November 3, 2013 at 4:43 PM

    33:47  “2000-2500 rpm” taa…

  4. Paweł W on November 3, 2013 at 3:53 PM

    Witam zapraszam na nowe forum o tematyce samochodowej e-warsztat.iq24.pl

  5. kawaler34 on November 3, 2013 at 3:26 PM

    a kiedy będzie o passat b3 :P??

  6. san pekaes on November 3, 2013 at 2:59 PM

    takich syfów tuzinkowych nie powinni dawać do programu

  7. san pekaes on November 3, 2013 at 2:28 PM

    passaty to syfy bez żadnych osiągów , po huj takie coś ?

  8. san pekaes on November 3, 2013 at 2:13 PM

    te kromple typu passaty, audiki od razu na złom , 800 zł. za regeneneracje głowicy w takim starym syfie ??? to trzeba być pojebanym i to zdrowo

  9. maczeti4 on November 3, 2013 at 1:51 PM

    Piękny samochód :)

  10. Łukasz Kłoda on November 3, 2013 at 1:13 PM

    dlaczego, nie zmienił pierścieni? przy tym przebiegu i zużyciu oleju to chyba standard zwłaszcza że głowice miał już na górze.

  11. Uther17 on November 3, 2013 at 1:08 PM

    Auto jak na takie stare audi mnie powalilo bardzo ładne

  12. coder86 on November 3, 2013 at 12:58 PM

    w europie zachodniej takie auto można kupić za kilka stówek, tylko w Polsce ludzie chcą spełnić marzenia z dzieciństwa i dają za takiego starocia kilka tysięcy…

  13. pkpintercity on November 3, 2013 at 12:31 PM

    co ten lektor gada , lepszy elektroniczny wtrysk do gazu ke-jetronic ?? hahaha smiech na sali , dlasczego meski z tym wtryskiem nie sa gazowane bo nikt nie chce tego gazowac to byla instalacja 3 generacji ktora jest praktycznie niedostepna, wybucha poprostu

  14. akkudakkupl on November 3, 2013 at 12:15 PM

    Compo. Pychotka :D

  15. akkudakkupl on November 3, 2013 at 12:10 PM

    Nie nie, lektor mowi, ze GAZ jest lepszy do silnikow z elektronicznym wtryskiem BENZYNY.

  16. Kurt O'Neal on November 3, 2013 at 11:29 AM

    Też zwróciłem uwagę, w zależności od silnika należy unikać wysokich obrotów w benzynie rzędu 5-6 tyś. silnik należy docierać poprzez pracę pod zmiennym obciążeniem. Najgorsze co można zrobić to 1000 km po autostradzie ze stałą prędkością obrotową. Zasłyszane od inżyniera Audi :D

  17. psuja1978 on November 3, 2013 at 11:10 AM

    Panu Adamowi polecam słownik wyrazów bliskoznacznych. Jego zasób przymiotów określających np. stan auta jest co najmniej wąski. “Fajnie, nie fajnie, słabo, słaby…” itd.

  18. Mark S on November 3, 2013 at 10:13 AM

    volgen de week blok trekken met john deere knik trekker .

  19. Kamil Cunachlor on November 3, 2013 at 9:51 AM

    Mechanika to nie pokaz słów tylko czynności :) .

  20. Hakier Śmigło on November 3, 2013 at 8:56 AM

    Zna ktos tytul nutki z 20:20?

  21. ardvark84 on November 3, 2013 at 8:09 AM

    Tak, można kupić za kilka – kilkanaście stówek euro czyli kilka tysięcy złotych. Pamiętaj, że w tej magicznej europie zachodniej ludzie często jak sprzedają auto to po prostu żeby się pozbyć a u nas każdy musi zarobić, złom nie złom swoje wziąć trzeba.

  22. Kamil Ziaja on November 3, 2013 at 7:43 AM

    Świetny odcinek! Mogą ulubiona seria na turbo